Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Referansı Yahudi

Burada Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi) hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz.

Referansı Yahudi

Mesajgönderen TurkmenCopur » 18 May 2011, 21:58

Referansı Yahudi

Uzun bir şiire İsrail'de yaşayan Wolfowitz'in akıl hocalarından biri de MOSSAD üst düzey sorumlusu Yahudi Albert Wohlstetter idi. Wohlstettter'in yetiştirdiği isimlerin arasında CIA'nın Ortadoğu ve Türkiye Masası Şefi Richard Perle ve Zalmay Khalilzad bulunuyordu.

Wohlstettter, 1979 yılında her gün yaklaşık 25 kişinin öldürüldüğü günlerde İstanbul Yahudileri ve CIA şeflerinden Richard Perle'nin bulunduğu ortamda, askeri darbenin olacağını ve bu darbe sonunda Türkiye-İsrail-ABD ittifakının doğacağım söylüyordu.

3 Kasım 2002 seçimlerinin hemen sonrasında, içlerinde Cüneyt Zapsu, Mustafa Koç, Koç'un danışmanı Soli Özel, TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Ali Babaoğlu gibi isimlerin ABD'ye yaptıkları ziyaretlerde, Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Konseyi Üyesi olan Dan Fried, Dışişleri Bakanlığı ve CIA mensubu Marc Grosman, Karanlıklar Prensi olarak nam yapan CIA şefi Richard Perle bir yemekte buluşuyorlardı. ABD yönetiminin üst düzey yöneticileri TÜSİAD üyelerine ve onların üzerinden AKP'lilere, "Umarız AKP; RP'nin yaptığı hataları tekrarlamaz" şeklinde mesajlar veriyorlardı.

Bu çağrıya, bu emir gibi temenniye aynı günlerde ABD'de Musevi kuruluşlarıyla görüşmelerde bulunan Tayyip anında ses veriyordu. 10 Aralık 2002 tarihinde ABD Dışişleri Bakanı Colin Powel ile görüşüyor ve ona "sadakat" sözü verdikten sonra, Monarch Oteli'nde Musevi Örgütlerinin temsilcileri ile bir araya geliyordu.

Erdoğan görüşmede, "Devlet işlerinde liberal laik olduğunu, devlet işleri ile devletlerarası ilişkilerde ancak laiklik temeli üzerinden bir araya gelinebileceğini, İslamcı oldukları şeklindeki söylemlerin doğru olmadığını" vurguluyordu.

Tayyip, konuşmasına şöyle devam ediyordu:

"Şu andaki Türk-İsrail ilişkilerini yeterli bulmuyorum. Biz bu ilişkilerin çok daha ileri gitmesini istiyoruz. Bizim iktidarımız döneminde çok daha ileri gittiğini göreceksiniz... "

Diyor ve ekliyordu:

"Biz Yahudilerden çok şey öğrendik, Beni İstanbul'daki dostlarınıza sorabilirsiniz."

Tayyip'in aklına bir anda gelmediğinden olacak, aslında Amerika'da da kendisine kefil olacak Yahudi kardeşleri vardı.
Tayyip, Belediye Başkanlığı döneminde yanına aldığı Kahraman Emmioğlu ve bir kişi ile birlikte ABD'ye gidiyor ve Los Angeles sokaklarını arşınlıyordu. Hedefleri, kısa bir sürede kârlı bir duruma geçen İstanbul Gaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (İGDAŞ)'ı pazarlamak ya da malum adıyla satmaktı.

İGDAŞ'ı pazarlama uğrunda masaya oturdukları, Howard Energy bir Yahudi şirketiydi.
Bu satış işinde finansörlüğü üstlenen Rotschilhd'in Monaco'daki merkezinde oturan Başkanı ise Lütfi Maktuf isimli bir ateist idi.

Kaynakça
Kitap: Takunyalı Führer
Yazar: Ergün Poyraz
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

cron