Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Yahudi İftarı

Burada Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi) hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz.

Yahudi İftarı

Mesajgönderen TurkmenCopur » 18 May 2011, 21:49

Yahudi İftarı

Tayyip'in CocaCola'nın verdiği yemekte ABD'li şirketlerle bir araya geleceği söylentilerinin ayyuka çıktığı günlerde Aslan Bulut, "Bir Yahudi'nin verdiği iftarda ancak ülke satılır" diyordu:


"Eskiden 'satılmış hakem' ya da 'satılmış medya' gibi eleştiriler yapılırdı. Hakem faslını pek bilmem ama satılmış medya sloganı kelimenin tam anlamıyla gerçekleşiyor.
TGRT'yi Yahudi medya tröstü Murdoch satın aldı. Canvvest de birkaç radyoyu bünyesine kattı. Star televizyonu ve gazetesi satıldı.
Gazeteleri ve televizyonları satana kadar hükümetin borazanı haline getiren TMSF, anlaşılıyor ki, Türk medyasını yabancılara satmakla daha doğrusu tasfiye ile görevli! Çünkü başka bir iş yaptığını görmedim!..

TMSF Sabah Gazetesi ile ATV'yi de Tayyip'in damadının dahil olduğu Çalık Holding'e satıyordu. Hem de ne satma! İhaleye kimse giremiyor, satış bedeli ise babalarının bankası imiş gibi devlet bankalarından temin ediliyordu. Derenin kuşunu, derenin taşı ile vuruyorlardı. Böylece Tayyip'in ülkemizi pazarlamasının incelikleri, Unakıtan'ın babalar gibi satmasının detayları sürekli sahne alıyordu.
AKP Hükümeti Unakıtan başta olmak üzere, diğer suç ortaklarını kurtarmak için üst üste mali aflar çıkarıyordu. Neyse biz dönelim konumuza...
...Robert Murdoch'ın sahibi olduğu News Corp, Türkiye'de Fox TV'nin sahibi. Dünyanın en büyük medya kuruluşları arasında bulunan şirket, satın almalarla büyüyor.

Reuters'a konuşan News Corp'un Başkanı Peter Chernin, bir ay içerisinde Türkiye'de birçok ihale için teklif verip vermeyeceklerine karar vereceklerini söylüyordu.

Ve Yahudi Murdoch, CocaCola'nın Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı onuruna verdiği açıklanan iftara katıldı.
Bir Yahudi şirketi, iftar verebilir mi? Yahut böyle bir yemek satılmış veya satılmayı bekleyen medyada iftar olarak sunulabilir mi?

İftar bir kişinin onuruna verilebilir mi? İftarda ülke pazarlaması yapılabilinir mi? Gazete, televizyon satılır mı?

Yahudi iş adamının cevabını duyar gibiyim:

"Yahudi'nin ABD'de verdiği iftarda başka ne olacaktı ku-zini; elbette Türkiye satılacak, İsrail satılacak değil ya!"

Kaynakça
Kitap: Takunyalı Führer
Yazar: Ergün Poyraz
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir