Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Erdoğan'a Ağır Hakaret

Burada Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi) hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz.

Erdoğan'a Ağır Hakaret

Mesajgönderen TurkmenCopur » 18 May 2011, 21:34

Erdoğan'a ağır hakaret

7 Mart 2010 tarihli gazetelerde; "Erdoğan'a ağır hakaret" başlığı altında Hollandalı Milletvekili Geert Wilders'in, Tayyip'e "tam bir ucube" şeklindeki sözleri ile Peygamberimize karşı sergilediği hakaretler yer alıyordu. Tayyip, Hollandalı karşısında da gıkını çıkaramıyor, onun hakaretlerini de sineye çekiyordu.

Bakın Hollandalı'nın hakaretleri basında şöyle yer alıyordu:

"İslam karşıtı "Fitne" filminin Lordlar Kamarası'ndaki gösterimi için İngiltere'ye giden Hollandalı Milletvekili Geert Wilders, Başbakan Tayyip Erdoğan'a "Ucube" dedi. Radikal sağcı politikacı, Nazizme benzettiği İslam dini ve Peygamberi hakkındaki kışkırtıcı ifadelerini yineleyerek "Bence Avrupa'da yeterince İslam var" şeklinde konuştu.

AB'ye üye olmak isteyen Türkiye ile bir sorunu olmadığını belirten Geert Wilders, Erdoğan'dan "tam bir ucube" diye söz etti.
Irkçılık karşıtları parlamento binası önünde protesto gösterisi düzenlerken, radikal sağcı bir grup ise "İngiltere'nin bir Geert'e ihtiyacı var" ve "Doğu Londra Camisi'ni kapatın" şeklinde pankartlar açtı... "

Kaynakça
Kitap: Takunyalı Führer
Yazar: Ergün Poyraz
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir