Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Kadın Eli Sıkma

Burada Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi) hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz.

Kadın Eli Sıkma

Mesajgönderen TurkmenCopur » 18 May 2011, 20:56

Kadın eli sıkma

Refah Partisi içinde Erdoğan'ın başını çektiği grup, kadın eli sıkmaz bunu en büyük günahlardan sayardı.

Tayyip 26.12.1993 tarihinde Sabah Gazetesi'nden Nuriye Akman'a verdiği röportajında şunları söylüyordu:

"Toplumda bizim inancımıza ters olan örfler olabilir. Bunlardan biri de tokalaşmak. Bir bayan elini uzattığı zaman onu reddetmek onun şahsında bir antipati meydana getiriyor ve bununla da bağlar hemen kopuyor. Bunu düşünerek adeta kendimi mecbur hissediyorum. Olay kalbidir. Yarabbi affet diyorum... "

Ancak,
Kendisine oy verecek insanları etkilemek amacıyla, AKP'nin kurulmasından hemen önce gerçekleştirdikleri Karadeniz gezisinde Çiller'in İçişleri Bakanı Meral Akşener'i hiç yanından ayırmıyordu. Ülkücülerin Asena'sıyla omuz omuza horon tepiyordu. Tayyip, karşılaştığı kadınlarla, genç kızlarla teke tek öpüşüyor, onlara imzalı fotoğraflarını bile dağıtıyordu.

24 Temmuz 2001 tarihli Star Gazetesi'nin haberine göre, kurmaylarına "Kadınlar bizim için çok önemli. Kale içten fethedilir" diyerek erkek erkeğe siyaset yapmamalarını tavsiye ediyor, iktidara gelmek için her yolu deniyordu.

Kaynakça
Kitap: Takunyalı Führer
Yazar: Ergün Poyraz
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir