Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Bu Şarkı Burada Bitmez

Burada Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi) hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz.

Bu Şarkı Burada Bitmez

Mesajgönderen TurkmenCopur » 18 May 2011, 19:54

Bu şarkı burada bitmez

Tayyip, Siirt'te yaptığı kışkırtıcı konuşmanın ardından ceza alınca Şanar Yurdatapan'ın sözlerini yazdığı "Bu şarkı bitmez" şarkısının bir beyitini yürütüyor ve bu beyite dört elle sarılıyordu. O güne kadar hiçbir yerde şarkı söylemeyen Tayyip cezaevi çıkışı şarkı söylemeye başlıyordu.
Tayyip, Şanar Yurdatapan'dan apardığı "Bu Şarkı Burada Bitmez" sözleri ile Nurcu yayınevine bir de kitap yazdırıyor ve reklâmını yaptırıyordu.

Kitabın kapağında yazar adının olduğu kısımda Recep Tayyip Erdoğan ismi yer alıyor, içeriki sayfalarda kitabın İbrahim Ethem Deveci adlı biri tarafından hazırlandığı belirtiliyordu.

Yani

Tayyip, yazmadığı kitaba "yazmış" gibi adını koyuyor, insanları kandırıyordu.
Kitabın takdim yazısı ise Niyazi Birinci ya da Vakit Gazetesi'nde yazdığı kod isimle Yavuz Bahadıroğlu tarafından kaleme almıyordu.

Kaynakça
Kitap: Takunyalı Führer
Yazar: Ergün Poyraz
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir