Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Kürt Sorunu

Burada Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi) hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz.

Kürt Sorunu

Mesajgönderen TurkmenCopur » 18 May 2011, 19:21

Kürt Sorunu

Tayyip'in tutarsızlıkları birbirini kovalıyor, her gün bir başkası sahne alıyordu.

2002 yılında gerçekleştirdiği Rusya gezisinde, "Kürt sorunu yok. Sorun var diye inanacaksan sorun olur, yok dersen sorun ortadan kalkar" diyordu.
2009 yılında ne oluyorsa Tayyip ağız değiştiriyor ve "Kürt sorunu var" diyerek dört dönüyor, açılım üzerine açılım peşinde koşuyordu.

Tayyip, açılıma kendini öyle kaptırmıştı ki, AKP ve DTP Milletvekillerinin halaylarını ayakta alkışlayarak izliyor, sınırdan 150 bin dolarlık ciplerle gelen terörist kıyafetli eşkiyaların ayağına devlet görevlilerini gönderiyor, çadır mahkemeleri kuruyor, pişman olmayan teröristleri 'siz pişmansınız ama farkında değilsiniz' diyerek serbest bırakıyorlardı. Serbest bırakmakla da kalmıyorlar, sarı, kırmızı, yeşil renkli çaputlar altında beraberce şölenler düzenliyorlardı.

Kaynakça
Kitap: Takunyalı Führer
Yazar: Ergün Poyraz
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir