Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Erdoğan'ın Yakın Arkadaşı: Tuncay Güney'in Heykeli Dikilmeli

Burada Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi) hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz.

Erdoğan'ın Yakın Arkadaşı: Tuncay Güney'in Heykeli Dikilmeli

Mesajgönderen TurkmenCopur » 18 May 2011, 19:10

Tuncay'ın heykeli dikilmeli

Tayyip Erdoğan gibi Batum'dan göçen bir Gürcü ailesinden olduğunu ilan eden ve Tayyip'in 12 Eylül öncesinden bu yana arkadaşı olan Emine Şenlikoğlu, Ergenekon tezgâhının Homoseksüel Haham Yamağı ve Fetullah'ın yanında yetişen Tuncay Güney için, "Tuncay'ın heykeli dikilmeli" şeklinde konuşuyordu.

Şenlikoğlu'nun bu sözleri 23 Mart 2009 tarihli Yeni Şafak Gazetesi'nde şöyle yer alıyordu:

"3 yıllık aradan sonra yayın hayatına tekrar başlayan Mektup Dergisi'nin açılış töreninde konuşan Emine Şenlikoğlu, yakından tanıma imkânı bulduğu Tuncay Güney'e ilişkin bir dizi değerlendirmelerde bulundu. Tuncay Güney'in, Ergenekon yapılanmasının ortaya çıkarılmasında önemli rol üstlendiğini belirten Şenlikoğlu, onu tanıdığım için utanmıyorum. Tuncay Güney'in heykeli dikilmeli" dedi.
Tuncay Güney'in Türkiye'deyken birçok kişiyle muhatap olduğunu, ancak şu an o kişilerin sesinin çıkmadığını belirten Şenlikoğlu, "Kimse Tuncay Güney benim evime de gelirdi, ben de onunla muhatap oldum demiyor" diyerek, sessizliğin nedenini sordu.
Emine Şenlikoğlu, Kanada'da bulunan Tuncay Güney'le zaman zaman telefon görüşmeleri yaptığını da söylüyordu."

Fetullahçılar ve AKP'liler tarafından günde beş vakit kutsanan Homoseksüel Tuncay Güney, Ergenekon tertibinde başrol oynamasının yanında AKP ile yükselen bir değer olarak nitelendirilen eşcinselliğin bir yanını oluşturuyordu.

23 Haziran 2009 tarihli Yeniçağ Gazetesi'nde İsrafil Kumbasar, "AKP ile yükselen değer; eşcinsellik" başlıklı yazısında şunları anlatıyordu:

"Eşcinsellik, AKP iktidarı sayesinde adeta yükselen bir değer haline geldi.
'Yiğitliği' ve 'Cesareti' ile bilinen bir milletin evlatları, sinsi, planlı bir şekilde Allah'ın lanetine maruz kalan 'Lut Kavmi'nin sapkınları haline dönüştürülmek isteniyor.
'Erkek' diye ortalıkta dolaşan nice kişi, ne yazık ki, 'kişilik erozyonuna uğrayıp 'beyin eşcinseli' haline geldiklerinin farkında bile değil.
İlahiyatçı Prof. Dr. Hayrettin Kahraman, tehlikenin hangi boyutlara ulaştığının farkına varmış olacak ki, son günlerde bir gazetedeki köşesinde 'eş cinselliği' konu alan yazılar yazmaya başladı.
'Kur'an-ı Kerim' ve 'hadislerden' verdiği örneklerle, İslam dininin 'eşcinselliği' kesinlikle yasakladığını belirten Karaman, eşcinselliği sıradan bir olgu gibi göstermeye çalışanları da uyarıyor...

Eminiz ki, bir Allah'ın kulu çıkıp da kendisine şu soruları soramayacak:

İyi güzel diyorsun da, peki eşcinsellik kimlerin iktidarı döneminde 'gizli' bir tercih olmaktan çıkarak adeta 'açık' bir sektör haline geliverdi.
Türkiye'de ilk defa Gay ve Lezbiyen filmleri festivali düzenlenmesine onay veren, ilk defa bir 'eşcinsel oteli' açılmasına ön ayak olan kimlerdir?
Kendilerini 'muhafazakâr eşcinsel' olarak tanımlayan eşcinselleri başköşelerde ağırlayıp, THY'den PTT'ye kadar bütün devlet ihalelerini ayaklarının altına seren kimlerdir.

Okullarda aile sağlığı adı altında 'eşcinsellik' dersleri verdirmeye kalkışanlar kimlerdir?
"Darbelere hayır" deme adına Taksim'de 'eşcinseller' ile kol kola yürüyenler kimlerdir?

Avrupa Birliği'nin genişlemekten sorumlu komiserlerinden Olli Rehn şöyle diyordu:

"Üye ülkelerde olduğu şekilde, aday ülkelerde de lezbiyen, gay, eşcinsel ve transseksüel hakları örgütlerinin varlık ve faaliyetlerinin güvence altına alınmasının takipçisiyiz. Türkiye'nin bu konuda gerekli adımları atmasını bekliyoruz."

Kol kanat gerdiğin, üzerine toz kondurmadığın AKP iktidarı, şimdi bu talimatı 'tereyağından kıl çeker gibi' yerine getirmenin yollarını arıyor.
Yazılarında hep sineklerle uğraşıyorsun da o sinekleri üreten batakhanelerin önünü açanlara karşı bir tek kelime etmiyorsun.
'Haksızlıklar' karşısında susan, 'dilsiz şeytan' değil midir?
Lütfen abdestini tazele Hoca."

Kaynakça
Kitap: Takunyalı Führer
Yazar: Ergün Poyraz
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir