Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Hitler ile Tayyip'in Kaderi

Burada Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi) hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz.

Hitler ile Tayyip'in Kaderi

Mesajgönderen TurkmenCopur » 18 May 2011, 18:18

Hitler ile Tayyip'in kaderi

Tüm dünyada en çok nefret edilen bir lider olan Adolf Hitler'in yaptığı resimler beğenilmiş olsaydı, dünya tarihi bambaşka yazılacaktı. Çünkü 1908 yılında 19 yaşında olan Hitler, ikinci kez giriş için başvurduğu Viyana Sanat Akademisi'ne kabul edilseydi, 2. Dünya Savaşı hiç yaşanmayacaktı. Hitler'in okula başvurusunu reddeden Yahudi bir profesör yüzünden, bütün Yahudilere karşı bir nefret beslediği yönünde yaygın olan şehir efsanesi de olmayacaktı.
Ressam olamayan Hitler dünyayı kana bulamış, Dünyanın ve Almanya'nın felaketi olmuş, koskoca bir ülkeyi de parçalamıştı.

Tayyip de futbolcu olmak istemişti. Ancak yeteneksizliği nedeni ile bu arzusunu gerçekleştirememişti. Bu nedenle onu futbolcu olarak İETT'de kabul etmeyen Albay hakkında "sakallarım için beni istemedi" türünden gerçek dışı bilgiler yaymıştı.

Ankara 14. Asliye Hukuk Mahkemesi'nde Savcı Zekeriya Öz'e hukuk dışı uygulamaları nedeniyle açtığım tazminat davası sırasında, askerlik kayıtlarım isteyen mahkemeye gelen yazıda Savcı Öz'ün "eksojen obozite" yani fazla kilo tanısı ile askerlikten çürük raporu aldığı belgeleniyordu.

Askere gitmeden önce zayıf olan Öz, askerlik kapıyı çalmaya başlayınca ne bulursa yiyor 114 kiloya çıkıyordu. Aldığı kiloların ardından askerlik yapamayacağı şeklinde beyanda bulunuyor, böylece çürüğe ayrılıyordu.
Her nedense Savcı Öz'ün her yıl yapılması gereken kilo kontrolleri yapılmıyor, daha sonradan tekrar zayıfladığı halde askere alınmıyordu. Askere alınmayan savcı, askerleri cezaevlerine alıyordu.

Tayyip, Tarikatçılar, 2. Cumhuriyetçiler, Fetullahçılar, Rumlar, Ermeniler, PKK'lı Kürtler ve onların türevleri için ülkeyi cennet haline getirirken, yoksul halk başta olmak üzere Atatürkçüler ve askerlere ise her karış vatan toprağını zindan ediyordu.
Hitler de son günlerinde hep öldürülme korkusu ile yaşıyordu. Bu nedenle çevresine korumaları tarafından hep etten duvar örülüyordu.
Ancak sonunda Hitler kendi kendini öldürdü. Ve tarihin çöplüğünde yerini aldı.

Kaynakça
Kitap: Takunyalı Führer
Yazar: Ergün Poyraz
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir