Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Allah'tan Korkun! Tayyip Erdoğan Peygamber İlan Ediliyor

Burada Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi) hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz.

Allah'tan Korkun! Tayyip Erdoğan Peygamber İlan Ediliyor

Mesajgönderen TurkmenCopur » 18 May 2011, 17:46

Allah'tan korkun

16 Kasım 2009 tarihinde Ankara'da 4. Özürlüler Şurası vardı. Şura'ya Tayyip de katılıyor, açılış konuşması yapıyordu. Tayyip konuşmasında engellilerin haklarını savunuyordu. Ancak o konuşurken korumaları dışarıda terör estiriyordu. Görme engelli olan, Türkiye Engelliler Konfederasyonu Başkanı Turhan İçli, dertlerini anlatmak için salonun önünde Tayyip'i bekliyordu. Bu arada basın mensuplarına bir açıklama yapmak istedi. Vay sen misin ağzını açan. Korumalar hemen üstüne çullandı.

Bir koruma sağ eliyle 54 yaşındaki görme engelli olan Turhan İçli'nin boğazını sıktı. Bu sırada elinde bastonu olan İçli, "Yapmayın vicdansızlar" dese de dinletemedi. Korumalar önce gözlerini, ardından da ağzını kapattı. Vatandaşlar, "Allah'tan korkun. Babanız yaşındaki özürlüye bu yapılır mı" diye isyan etti.

Tayyip, Eylül 2009'un sonunda "Gâvur" olarak nitelediği İzmir'e yaptığı ziyarette hayatının tepkisini görüyor, tepki gösterenin gırtlağını sıkmak korumalarına düşüyordu.

Tayyip, Rektör'ü tartışmalı olarak atanan 9 Eylül Üniversitesi'nin açılışı için İzmir'e geliyor, bir öğrenci "Cumhuriyet düşmanları kürsüye çıkıyor" şeklinde bağırınca, korumaları anında öğrencinin boğazına çöküyorlardı.
Öğrenciler dışarıda da Erdoğan'a tepki gösteriyorlar, ancak polisler öğrencileri yere yatırıp üzerlerine çullanıyorlar, çocukların kafalarını ayaklarıyla eziyorlardı.

Korumalardan talimat alan polisler hız kesmiyorlar, Tayyip'i protesto eden öğrencilere terörist muamelesi yapıyorlardı. Polisler orantısız güç kullanmakla kalmıyor, haklarım arayan öğrencilerin arasına onar onar dalarak onları hacamat ediyorlardı.
Üniversite harcını ödeyemeyen öğrenciler; 3 Ağustos 2009 tarihinde AKP Ankara milletvekili Faruk Koca'nın lokantasında döner ve salata yiyip ayran içen Tayyip'e, "Biz açız, siz döner yiyorsunuz" diye bağırıyorlardı.

Tayyip'in korumaları ve polisler yine panter gibi öğrencilerin üzerine atılıyorlar, onları yaka paça gözaltına alıyorlardı. Öğrenciler gözaltına alınırken oraya toplanan halk ise göstericilere alkışlarla destek veriyor, polislere ise yuhalıyarak tepki gösteriyordu.

Aynı polisler, mahkeme kararı ile duruşmalara getirilmesi istenen DTP'lilere 'sizi mahkemeye götürmemek için geliyoruz' diye haber gönderiyorlar, DTP'liler polisin DTP binasında olduğu saatlerde TV, TV gezip beyanatlar veriyor, polisler DTP'den ayrıldıktan sonra parti binasına geliyorlardı. 80 yaşının üzerindeki Atatürkçü insanlar ile yıllarını bu ülkeye hizmet için vermiş emekli askerlerin evlerini gece yarıları basan Polis, DTP'ye gösterdiği hoşgörü'nün fazlasını Deniz Feneri Derneği ile Kanal 7 Televizyonu için gösteriyor, buraları gündüz vakti aramaya geliyor ve böylece pastalı börekli arama (!) gerçekleştiriliyordu.

Padişah mısın

Tayyip Erdoğan'a AKP Aydın İl Başkanı "Peygamber" benzetmesi yapıyor, ancak aradan 2 yıl kadar bir zaman geçmesine rağmen hakkında hiçbir işlem yapılmıyor, aksine İl Genel Meclisi Üyesi yapılarak ödüllendiriliyordu.

MHP'li Osman Durmuş, olayı Meclis'e taşıyınca kıyamet kopuyor ve AKP'li İl Başkanı istifa ettirilerek olay kapatılıyordu.
Osman Durmuş olayı Meclis'e taşımasaydı, Aydın İl Başkanı'na bu benzetmesi sorun olmayacak, adamın üyeliği de devam edecekti.
Çünkü Peygamber benzetmesinin ilhamını, "Hâşâ sümme hâşâ" ama Tayyip'in oldu bittiye getirme tavrı ile demokratik bir toplumda kabul edilemeyecek yetkiler kullanmasından aldığı da ortadaydı.

12.02.2010 tarihinde Cuma şovlarını sürdüren Tayyip, yine İstanbul'daki Eyüp Sultan Camii'ndo Cuma Namazı kılma bahanesiyle geleceği için vatandaşlar Camii'ye alınmıyor, tabii bu durumda insanların haftada bir dinledikleri Cuma vaazı da güme gidiyordu.
Sadece bu kadar mı?

Olur mu?

Tayyip, namaza 15 dakika geç geliyor, bu nedenle ezan ve namaz vakti de 15 dakika tehir ediliyordu.
İslam tarihinde bugüne kadar böyle bir durum yaşanmış mı diye sormayın, zira bunun bir tek örneği yok. Çünkü içinde zerre kadar Müslümanlık olan biri bilir ki, camiler Allah'ın evleridir. Ve oraya kim erken gelirse istediği yere oturur. Çünkü camide tüm insanlar Allah'ın huzurundadır ve bu nedenle hepsi eşittir. İslam inancına göre kim olursan ol, ne vaazın dinlenmesini engelleyebilirsin ne de vatandaşların camiye girmelerini...
Bırakın bu ülkeyi dünyada bile, Allah'ın evini cuma günü vaaz saatlerinde kapatmayı İslam'ın en azılı düşmanları bile göze alamadı.
Ülkemiz düşman işgali altındayken bile böyle bir duruma cesaret edilemedi. Ne ezan vakti ertelendi. Ne de namaz!
Hele cuma namazı!

Asla.

O gün, namaz öncesi içeri alınmayan 70 yaşlarındaki bir adam, Tayyip'in korumaları tarafından engellenince isyan ediyor, "Sen benim namazıma nasıl karışıyorsun? Padişah mısın" diye bağırıyordu.

Kaynakça
Kitap: Takunyalı Führer
Yazar: Ergün Poyraz
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Re: Allah'tan Korkun! Tayyip Erdoğan Peygamber İlan Ediliyor

Mesajgönderen TurkmenCopur » 18 May 2011, 18:56

Mehdi Tayyip

Tayyip'in basın sözcüsü ve basından sorumlu Başdanışmanı Akif Beki, "Kıyamet saati değil seçim vakti" başlığı altında Tayyip'i "Mehdi" olarak lanse ediyordu.

Beki, bu Mehdi'nin göklerden değil sandıktan geldiğini anlatıyor ve şunları söylüyordu:

"İslam cumhuriyetleri birliği, aslında yalnızca Osmanlı sonrası ortaya çıkan, bir İslamcı ideal değildi.
Aynı zamanda Müslüman cemaatlerin ahir zaman (Tarihin sonu) umutlarını temsil ediyordu. İmparatorluk yıkılmış, din ve ibadet hürriyeti baskı altına alınmıştı. Dünya kötü bir yer olmaya, kıyamet alametleri ortaya çıkmaya başlamıştı.
Birçokları için artık kıyamet saati yaklaşmış, insanlığın son günleri gelmişti. Hz. Muhammed'in hadislerinde haber verilen 'mehdi' gelecek, din düşmanı "Deccal'e karşı savaşacak ve bu savaşta İsa Mesih

önderliğindeki Hıristiyanlar da onlara katılacaktı. Mehdi'nin zaferinden sonra yeryüzünde kıyamet öncesi ikinci bir saadet çağı yaşanacak, ilahi toplum/İslam ümmeti yeniden dünyaya hâkim olacaktı.

Bu 'kurtarıcı' beklentisi, özellikle baskı ve zulüm dönemlerinde güçlenen (ve bin yıl sonlarında alevlenen) milenarist akımların standart sloganlarından biri. Her üç İbrahimi dinde de (Yahudilik, Hıristiyanlık ve İslam) büyük benzerlikler gösteren bir inanış bu.
Hadis külliyatında geniş yer tutan 'mehdi', 'deccal' ve ahir zaman haberleri, sembolik anlatıma sahip olsa da küçümsenmeyecek bir kitle yakın zamanlara kadar onları bire bir okudu. Bu yüzden iki buçuk minare boyunda ve alnında kefere yazan bir deccal bekledi, sahte cennetler sunacak biri. Ve ona karşı gelecek mehdinin söylendiği gibi Şam'dan çıkıp geleceği sanıldı.

Bu çalışma boyunca anlatılan mentalite evrimi ve eldeki veriler artık çoğunluk için 'kurtarıcı' haberlerinin bire bir anlamından soyutlandığını gösteriyor.
Göklerden beklenen 'kurtarıcı', insanların arasında zuhur etti. Göksel değil dünyevi bir kurtarıcı, bir siyasi lider olarak. Mucizelerle gönderilen göksel bir varlık yerine oylarla sandıktan çıkarılan bir kurtarıcı. Büyük bir kitlenin son umudu... Seçilmiş biri ama seçmenleri tarafından."

25 Eylül 2009 tarihli Cumhuriyet Gazetesi'nden Deniz Som, Tayyip'in damadının şirketinin satın aldığı ATV'de "Tayyip'in beklenen Mehdi" olabileceğinin işlendiği programı şöyle aktarıyordu:

"Bizim Çalık'ın ATV televizyonunun Avrupa kanalında 5 Eylül'de yayınlanan bir programda Recep'in beklenen Mehdi olabileceğinin anlatıldığını biliyor musunuz?"
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26


Dön Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir