Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Hitler'in Takunyalı Versiyonu

Burada Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi) hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz.

Hitler'in Takunyalı Versiyonu

Mesajgönderen TurkmenCopur » 18 May 2011, 17:42

Hitler'in takunyalı versiyonu

Tayyip, Hitler'in takunyalı sürümüydü ya tutabilene aşk olsun. 9 Mart 2009 tarihinde Aydın'da seçim otobüsü geçerken 13 yaşındaki Mustafa, "Allah belanızı verecek" diye bağırdığı iddiasıyla, Tayyip onu otobüse çağırıyor ve çocuğun boğazını sıkıyordu. Boğazını kararttığı küçük Mustafa'dan şikâyetçi olan Tayyip çocuğun cezalandırılmasını istiyor, küçücük bir çocuk için üç yıl hapis istemli dava açılıyor, ancak çocuk davadan beraat ediyordu.

Tayyip hakkında, Akıncılar Derneği'nde yerleri paspasladığı dönemlerde şu tanımlamalar yapılıyordu:

O kadar geçimsizdi ki, gölgesi bile kendisini beş on adım kadar arkadan izliyordu. Tayyip'e hizmet etmekten zevk duyacak bir tek insan vardı, o da; mezarcı! Fakat yine de hakkını yemeyelim son derece gelişmiş bir kardeşlik duygusu vardı.
Sopa yiyen bir eşek gördü mü hemen yardımına koşardı.
Sırt sıvazlıyorsa dikkatli olunması gerekir. Çünkü bıçağı saplayacağı yeri bulmaya çalışıyordun Sırtınıza bıçağı saplamakla da kalmaz, bir de "Bıçak taşıyor" diye sizi polise ihbar ederdi!
Çünkü,

En önemli özelliklerinden biri; tavuk kümesindeki tilki kadar vicdan sahibi olmasıydı.
2009 Mart ayındaki Mersin mitingi için Erdoğan daha İl'e gelmeden bir gün önce, 2006 yılında Mersin'de tartıştığı ve "Ananı da al git" dediği çiftçi polisler tarafından gerekçesiz gözaltına alınıyor, Tayyip'in Mersin'den ayrılmasının ardından serbest bırakılıyordu.

Çayırova'nın Şekerpmar Mahallesi'nde Gülnur Erengül adlı kadının, Tayyip'in yanında duran Çayırova Belediye Başkanı AKP'li Ziyaeddin Akbaş'ı işaret ederek, "Ağabeyimin gazi maaşı ile aldığı arsaya yanındaki kişi el koydu" şeklindeki çaresizlik içinde yakınmasına, Tayyip kendine yakışan cevabı veriyordu:

"Yaygara yapma... "

Kadıköy meydanında "Evde tüp yok yıkanamıyorum. Tayyip, Allah belanı versin" diyen Alper Ateş adlı vatandaşa, iki yıl hapis istemli dava açılıyordu.
Ertuğrul Sağlam adlı vatandaş, Tayyip'in 11 Mayıs 2008 tarihindeki Antalya gezisi sırasında protesto gösterisi yapmış,
"65 yaşında emeklilik getirdiniz. İnsanları üç kuruşa mahkûm ettiniz" diye bağırmış.

Sen misin bağıran!

Başbakan'ın korumaları Ertuğrul Bey'i önce dövmüş, sonra başına bir çuval geçirip arabayla bilinmeyen bir yere götürmüşler... Bolca tehditten sonra bırakmışlar...

Mayıs 2008'de 2,5 aylık maaşını alamadığı için Başbakan Erdoğan'dan yardım istemek için mektup yazan Sezen Baki, Başbakan'ı rahatsız ettiği gerekçesiyle işten çıkarılıyordu.
2009 Ocak ayının son haftası Tayyip, babasının nüfusa kayıtlı olduğu Rize ili Potamya (Güneysu) yolu güzergâhına ziyarete gidiyor.

Bundan sonrasını Önkibar'dan dinleyelim:

Tabii bu süreçte Rize ili sınırları dahilinde neredeyse her yerin trafiği kesiliyor. Erdoğan'ın görkemli ve uzun konvoyu Salaha Deresi'nden yukarı doğru kıvrılırken adı Fahri Topçu olan 35 yaşındaki Rizeli yol kenarında feveran ediyor:


"Ula Tayyip hepumuzi aç biraktuğun yetmeyurmuş cibi şimdi bida yolları cesturdun! Allah'tan kork, Allah'tan... Hepumuzi aç biraktun, canumuzi yaktun. Obur tarafta coruşuruz... "

.. .Bu sözleri eden Rizeli Fahri Topçu hemen yaka paça yere yatırılıp üstü arandı. Bitmedi sürüklenerek polis aracının paspasına yatırıldı. Bitmedi, ardından bir fezleke hazırlandı ve derhal nöbetçi mahkemeye sevk edildi.

Sonuç:

Fahri Topçu tutuklandı, yani o şimdi hapiste...
Peki, itham edildiği suçu mu soruyorsunuz? Devlet büyüklerine hakaret... Evet, bu şekilde Tayyip Erdoğan kendi memleketinde hemşerisini hapse attıran Başbakan olarak da tarihe geçmiş oluyordu... "

Kaynakça
Kitap: Takunyalı Führer
Yazar: Ergün Poyraz
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir