Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Tok, Açın Halinden Anlamaz

Burada Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi) hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz.

Tok, Açın Halinden Anlamaz

Mesajgönderen TurkmenCopur » 18 May 2011, 17:25

Tok, açın halinden anlamaz

Bijan'dan giyinen, geceliği kişi başına 10 bin doların üstünde olan otellerde ailesiyle tatil yapan Erdoğan, 5 Eylül 2009 tarihinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın bir tabak çorbanın 20 TL olduğu lüks otelde iftar görünümlü ziyafet masasına oturuyor ve "Evlerde israf var. Fakir bile israf yapıyor" diyebiliyordu.

"Komşusu aç iken tok yatan bizden değildir." 6 Haziran 2009 tarihli Sözcü Gazetesi bu manşetle çıkıyor, Tayyip ve şürekâsının balık yerken çekilmiş fotoğrafını yayınlıyorlardı.

Millet ekmek bulamazken, Başbakan'ın Ata uçağından sonra fakir halkın kesesinden milyonlarca dolar ödeyerek aldığı DAP adlı uçağında 140 çeşit yemek arasından istediğini seçtiği ve afiyetle yediği haber yapılıyordu.
Başbakan'a ATA ve DAP adlı uçaklarında servis edilen yemeklerin listesi, değme lüks lokantalara taş çıkartıyordu. Mönüde, etlisinden sütlüsüne ne ararsan vardı. Bir kuş sütü eksikti. Bulsalar onu da koyacaklardı.

İşte Tayyip'in mönüsü:

Kuzu kapama Izgara palamut Kâğıtta levrek Dana kuşbaşılı fasulye İslim kebabı Mantı
Hünkar beğendi
Ispanak soslu ravilio
Rende kaşarlı makarna çeşitleri
Ordövr tabakları
Meze tabakları
Salata çeşitleri
Somon
Lakerda

Karides Kereviz sapı Tatlı çeşitleri
Sabah uçuşları için sıcak simit

Kaynakça
Kitap: Takunyalı Führer
Yazar: Ergün Poyraz
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir