Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Camiyi Kiliseye Çevirdiler

Burada Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi) hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz.

Camiyi Kiliseye Çevirdiler

Mesajgönderen TurkmenCopur » 18 May 2011, 01:26

Camiyi kiliseye çevirdiler

"Bina", "Zina" diyerek iktidar olan AKP'liler, Avrupa Birliği rüyaları uğruna TBMM'yi olağan üstü toplayarak Zina'yı suç olmaktan çıkarıyordu.
Yaptıkları sadece bu kadar mı?

Tabii ki değil!

Allah'ın yolundan çıkıp AB'nin uyum yasalarına sığman Tayyip başta olmak üzere bazı AKP'liler, kanunlarımızdan "Camii" ifadesini de kaldırıyor ve yerine "İbadethane" tanımlamasını getiriyorlardı.
Siyasal dinciler, İnönü zamanında camilerin yıkıldığı propagandaları ile önlerine gelene lanetler yağdırıyorlardı. Ancak AKP döneminde Camiler, Kur'an kursları yıkılıyor ve daha acıklısı; bir caminin kiliseye çevrilme skandalına da imza atılıyordu.

Ama,
Siyasal dinciler, hala yüzsüzlüğü elden bırakmayarak "İnönü devrinde camiler yıkıldı" diye propaganda yapabiliyorlardı.
Mardin'in Midyat ilçesine bağlı Bardakçı köyünde bulunan tek cami kiliseye çevriliyor, bu uğurda AB'den "aferin"in yanında para da alınıyordu.
Akdamar'daki Ermeni kilisesinin ardından, Van'ın Edremit ilçesinde tek taşı, tek toprağı kalmayan bir kilise yeniden yapılıyor ve Eylül 2007'de düzenlenen törenle açılıyordu.

Kaynakça
Kitap: Takunyalı Führer
Yazar: Ergün Poyraz
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir