Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Viski'den Kopya

Burada Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi) hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz.

Viski'den Kopya

Mesajgönderen TurkmenCopur » 18 May 2011, 01:22

Viski'den kopya

siyasal dinciler alkole karşı olduklarını her fırsatta söylüyor, bunun şovunu yapıyorlardı. Ama kapalı kapılar ardında başta viski olmak üzere her türlü alkollü içkileri tüketiyorlardı. Sadece tüketmekle kalmıyor, onların şişelerindeki amblemleri dergilerinde kendilerine sembol yapıyorlardı.

1980 Mayıs'ında Sebil Dergisi, viski şişesinden yürütülen "Şaha kalkmış bir at sırtında intibaını veren heyecanlı konuşmacının" yani Tayyip'in, İstanbul Spor Sergi Sarayı'ndaki konuşmasını veriyordu. Tayyip, konuşmasında salonu dolduran gençleri, "Hazır asker" olarak tanımlıyor ve onlara şöyle sesleniyordu:

"Sizler müstakbel fetih hareketinin birer askerisiniz... "

Gün geçti, devran döndü ve o asker olarak nitelenen insanlar ülke yönetimine geldi. İlk iş olarak Silahlı Kuvvetler'in astsubayından generaline kadar önemli bir kısmını cezaevlerine doldurdu.

Niye böyle yaptılar sorusununun cevabını, Tayyip'in hemşerisi Şevki Yılmaz'a bırakalım:

"Türk Silahlı Kuvvetleri, Türkiye'de Türkiye'yi koruyamaz. Vatan tehlikede. Onun için Milli Gençlik Vakıflarını kurduk. Herhangi bir yerdeki askeri kışla ne ise, burası da o! Burada vatan savunması yapılacak!..
...Bacılar, namuslarınızı korumak zamanı gelmektedir. Silahlanın! Silah talimleri yapın!..
Biz düzeni top yektin yıkacak Allah askeri alıyoruz. Hâkimiyeti milletten alıp Allah'a vereceğiz..."

Peki, Tayyip, Ümraniye'de nasıl haykırıyordu:

"Hâkimiyeti milletten alıp Allah'a vereceğiz..."

Ya, İstanbul Spor Sergi Sarayı'ndaki konuşmasında ne diyordu:

"Bugün İslam'dan bi haber oldukları için anarşinin gayyasına düşmüş vatan çocuklarının kurtarılmasını, henüz hakka meyletmeni iş olan resmi kuvvetlerden beklemeyiniz... "

Kaynakça
Kitap: Takunyalı Führer
Yazar: Ergün Poyraz
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

cron