Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Büyükanıt Ne Gördü

Burada Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi) hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz.

Büyükanıt Ne Gördü

Mesajgönderen TurkmenCopur » 17 May 2011, 23:04

Büyükanıt ne gördü

Yalçın Küçük, "Epilepsi ile Orgazm" adlı kitabının 198. sayfasında "Nöbet'te Orgeneral Yaşar Büyükanıt" başlıklı yazısında, Tayyip'in sara krizi sırasında yattığı hastaneyi Büyükanıt'ın ziyaret etmesi ile ilgili şunları söylüyordu:


"Artık konuşma zamanıdır.
Genelkurmay Başkanı'nın, sara nöbeti ile Güven Hastanesi'ne kabul edilen Tayyip Erdoğan'ı, o zamanki gazetelere göre önüne çıkartılan engelleri bertaraf edererek, gördüğünü biliyoruz. Genelkurmay Başkanı Yaşar Paşa Hazretleri'nin, Erdoğan'ı, bir odada, muhtemelen çıplak ve üzerinde bir çarşaf ile müşahade ihtimalinin, AKP yöneticilerini çok korkuttuğundan da haberdarız. Böyle bir müşahadenin, Erdoğan'ın siyasi döneminin sonu olarak telakki ettiklerinden de, kuşkum bulunmuyor; bu telakki isabetlidir.
Orgeneral Büyükanıt müşahade etmiştir ve ancak daha sonra gördüklerini açıklamamıştır. AKP yönetiminin bu sükûttan çok memnun kaldıkları da, bendeki bilgiler arasındadır..."

Küçük'ün tespitleri oldukça yerindeydi. AKP yöneticileri Büyü-kanıt'ın tavrından o denli memnundular ki, tarihte hiçbir emekli Genelkurmay Başkanı'na nasip olmayan bir jesti onun için gerçekleştiriyorlar, emekli olunca Almanya'dan 1,5 milyon dolara getirdikleri zırhlı Audi marka arabayı emrine veriyorlardı.

Üstelik Emine'nin türbanlı olarak GATA'ya alınmamasında "Büyükanıt bizi üzdü" demelerine; hatta ve hatta,
Bir de 27 Nisan "e. muhtırası"na rağmen...
Sahi Büyükanıt orada ne görmüştü?

Acaba,
İne dikomas pedi yani Bizim çocuk Erdoğan'ın "Bizim Çocuk" olma sırrını mı?
Tayyip, Yunanistan ziyaretinde, Yunan Başbakanı Kostas ile baş başa Rumca konuşmuş, ülkemizin bankalar dâhil birçok kaynağını Yunanlılara satmıştı. Rauf Denktaş'a karşı Kıbrıs Rumlarından yana tavır alması da aynı sır nedeniyleydi. Tıpkı; her Amerika'ya gittiğinde ilk önce Yahudi kuruluşlarını ziyaret etmesi gibi, her sıkıştığında kendisine referans göstermek için "Beni İstanbul Yahudilerine sorun" şeklinde yalvarması gibi...

Tayyip, 9 Mayıs 2010 tarihinde Musevi Cemaati lideri Sami Herman'a şu sözleri söylüyordu:

"Zaten siz benim en önemli referansımsınız."

Ne güzel değil mi?

Referansımız İslam'dan, referansımız Yahudi'ye...

Aralık 2009'da Fener'in kendinden menkul Patriği 1. Bartholomeos'un sözcüsü Anagnostopulos; Tayyip'i şöyle kutsuyordu:

"Hıristiyanlar için böyle çalışan bir başbakan görmedim... Bu insan tarihe geçecektir... "

Tayyip'in torpilsiz generaller başta olmak üzere askerleri içeri tıkması, Atatürkçü yurtseverleri cezaevlerine doldurması, ülkenin adım adım karanlığa gömülmesi karşısında bayram eden Emperyalist Batı bu sevinçlerini gazetelerinde yansıtıyordu.

Alman Süddeutsch Zeitung Gazetesi Yazarı Kai Strittmatter de bunlardan biriydi ve yazısında şu ifadeyi kullanıyordu:

"Türkiye'yi derinden değiştiren bir devrim yaşanıyor. Atatürk'ten bu yana yaşanmayan derin bir değişimin olduğu bir devrim...
Hükümet can düşmanı Ermenistan'a elini uzattı. Aşırı milliyetçi katiller çetesi Ergenekon'un yuvasını dağıttı. Bugüne kadar dokunulamayan ordudan hesap sordu."

Alman nasıl şen şakrak olmasın? Tayyip, "kuyulardan kemikler fışkırıyor" diyerek, adeta Ordu'nun katliam yaptığını ve kendisinin de bu katliamların kanıtlarını bulduğunu ilan ediyordu.
Oysa insan kemiği olduğunu iddia ettikleri kemiklerin hayvan kemiği olduğu belgeleniyor, yapılan kazıların birçoğunda o bile çıkmıyordu.
Tayyip'e destek çıkan sadece; Fetullahçılar, 2. Cumhuriyetçiler, Tarikatlar, Yahudiler, Rum Papazları, Yunanlılar, Almanlar mı?

Olur mu?

Bakın.
Ermeni Patrikhanesi 2007 seçimlerinde AKP ve Tayyip'e oy verilmesi için kampanyalar düzenlemiş, Türkiye'de Hıristiyanların sesinin Tayyip olduğunu söylemişti.
Allah için Tayyip de onları hiç yanıltmıyordu. Seçimlerin üzerinden daha bir yıl bile geçmeden bir Ortodoks Manastırı'nı ziyaret ediyor, Patrik'e yardım sözü veriyordu.

Söz vermekle kalmıyor, ardından da şunları söylüyordu:

"Hıristiyanların Türkiye'den kovulmaları Faşizan bir davranıştır."
Gerçi aynı Tayyip, 2010 yılma geldiğimizde; çıkarlarına dokununca Ermenilere "sizi bu ülkeden sürerim" yollu tehditler de savuruyordu.
Tayyip; 12 Ağustos 2009 tarihi başta olmak üzere her Rize'ye gittiğinde, yörenin Rumca ismi olan "Potamya'nın Gururu Hoş Geldin" pankartları ile kendisini karşılatıyordu. Tayyip, Cumhuriyet döneminde adı Güneysu olarak değiştirilen İlçe'nin yeniden

Rumca ismiyle Potamya olarak anılmasını istiyor, bu adla anılmasından rahatsızlık duyulmamasını da söylüyordu.

Tayyip'in bir dönem basından sorumlu başdanışmanlığım yapan Akif Beki, Tayyip'in Yahudi kökeninin beklenen primi yapmamasının ardından, 18 Şubat 2009 tarihli Radikal Gazetesi'ndeki köşesinde, Tayyip'in Musa'nın soyundan geldiğini açıklayan yazısı dâhil birçok açıklamasını inkâr ederek aynen şu cümleyi kullanıyordu:

"Musa peygamber soyundan geliyor diye, cümle âleme ilan ettim mi?"

Allah'tan etmedi (!!!)
Ya bir de etseydi?
Tayyip'in baş danışmanı İslamcı Akif Beki, aynı zamanda CIA Ortadoğu Masası Şefi Graham Fuller'in en yakın dostları arasında yer alıyordu.

Beki, "Erdoğan'ın Harfleri" adlı kitabının 14. sayfasında, "şerler hayra dönüşüyor" başlığı altında şu cümleleri kullanıyordu:

"Ve Tayyip Erdoğan'ın harfler hiyerarşisindeki peygamberi. Erdoğan, İbn Arabî'nin çizelgesine göre Musa peygamber soyundan geliyor. Yani, hem Musa peygamberin karakteristik özelliklerini taşıyor hem de hayatı bu peygamberin yaşam öyküsüyle paralellik gösteriyordu."

Ancak, Akif de her dinci gibi tepki alınca anında "u" dönüşü yapıyor, bırakın söylediklerini, yazdıklarını bile inkâr ediyordu.

Kaynakça
Kitap: Takunyalı Führer
Yazar: Ergün Poyraz
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir