Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Erdoğan Aradığı Yazarı Buldu

Burada Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi) hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz.

Erdoğan Aradığı Yazarı Buldu

Mesajgönderen TurkmenCopur » 17 May 2011, 23:01

Aradığı yazarı buldu

Tayyip'in, medya patronlarına yönelik, "Maaşını ödediğin köşe yazarlarına hâkim ol" açıklamasıyla ilgili en ilginç gelişme Yunanistan'da yaşandı. Tayyip, İskeçe'de 500 tane bile satmayan "Empros" adlı yerel gazetede ara sıra yazan Hristos Hıristodulu isimli gazetecinin kendisi hakkında yazdığı köşe yazısını çok beğeniyor ve kendisini telefonla arayarak Ankara'ya kahve içmeye davet ediyordu. Nasıl olsa masraflar fakir halkın kesesindendi.

Hristos Hıristodulu, Tayyip hakkında yazdığı "Marifetli Sayın Tayyip Erdoğan" başlıklı övgü yazısında şunları anlatıyordu:

"...Erdoğan Başbakan olmadan önce İstanbul Belediye Başkanı'ydı. İslamcı olan köklerinden uzaklaşmadan, toplumun çağdaşlaşmasına, demokratikleşmesine çok önem verdi."

Hıristodulu, gazeteci değil sanki yıkama ve yağlamacı ustasıydı. Kan çektiğinden olacak, Tayyip'i öve öve bitiremiyor, yazısını şöyle tamamlıyordu:

"Adalet ve şeffaflık sadece siyasi tez olarak değil, İslamın kanunu olarak da kabul gördü... "

Amerikalıların, 2. Cumhuriyetçilerin, Fetullahçıların, Tayyip ve ekibinin Irak'ta Özel Kuvvetlere bağlı askerlerimize çuval geçirme operasyonu, Balyoz tezgâhı ile sürüyor, bu olaylar dış basında da geniş yankı buluyordu.

Tayyip ve müttefiklerinin bu tertiplerine en önemli destek Yunanistan'dan geliyor, Yunan Kathimerini Gazetesi "Silivri emekli general karargâhına dönüştü" başlığıyla adeta bayram yapıyor, Tayyip'e methiyeler düzüyor ve şunları işliyordu:

"Türkiye'deki cezaevleri ve 'Ergenekon' davasının görüşüldüğü Silivri'deki özel mahkeme, 'Emekli generaller karargâhına dönüştü.' Yüksek rütbeli dört emekli subay, 'Balyoz' planında başrol oynadıkları gerekçesiyle dün gözaltına alındı."

Yunan Kathimerini'den sonra Yunan To Vima'da, Tayyip ve yandaşlarına övgüler düzerek:

"Emekli ordu yıldızları hapishaneye" başlığı atıyordu.

Kaynakça
Kitap: Takunyalı Führer
Yazar: Ergün Poyraz
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir