Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Obama Arap İsyanlarını Kendilerinin Planladığını İtiraf Etti

Birinci Dünya Savaşının galibi İngiltere'dir. İngiliz devletini yöneten unsur kraliyet hanedanlığıdır. Bilindiği gibi İngilizler, Almanlar, Hollandalılar ve Fransızlar gibi Cermen milletinin bir mensubudurlar.
Birinci Dünya Savaşından sonra Dünyayı yöneten unsurun Birinci Dünya Savaşının galibi ve baş aktörü olan ülkenin olduğunu anlamamız gerekir.
İşte bu İngiltere devleti, kendisinin bir uzantısı olan Amerikan devleti ve Almanya devletindeki bazı aile şirketlerini, şeytani tarikatları ve hükümet nezdindeki önemli kişileri kullanarak(ve ayrıca onları büyütüp, ünlü yapıp, sahneye çıkartıp ve sonrasındada besleyip), Devlet+Mafya-Tarikat-Gladyo sistemini İkinci Dünya Savaşı öncesinde ve sırasında kurmaya çalışmak istemiştir ve başarılı olmuştur.
Nasıl başarılı olmuştur ve bu Devlet+Mafya-Tarikat-Gladyo sisteminin içinde kimler var?
Devlet: İngiltere-Amerika.
Devleti Yöneten Hanedan(İngiliz/Cermen Milletine Hizmet Ediyor): Windsor(İngiliz Cermen Kökenli) ve Rothschild(Hazar Türk Kökenli) sülalelerinin karışımı
Mafya: Rockefeller-Rothschild-JP Morgan gibi sülale şirketleri
Tarikat: İlluminati, Mason, Bilderberg gibi şeytani tarikatlar
Gladyo: İngilizlerin kontrolünde olan Faşist İktidarlar: İngiliz Ajanı Kukla Hitler ve Kukla Nazi Devleti/Hükümeti, ve İngiliz Ajanı Kukla Stalin ve Lenin'in Sovyetler Birliği'nin Yıkımını Amaçlayan Yeni Sovyet Devleti/Hükümeti.
Bu konu hakkında ayrıntılı bilgileri bu forumdaki başlıklarda bulabilirsiniz.

Obama Arap İsyanlarını Kendilerinin Planladığını İtiraf Etti

Mesajgönderen TurkmenCopur » 20 May 2011, 13:00

OBAMA ÖNCE KIZDI SONRA...

Resim

Barack Obama’nın, (promter'a bakmadan!) yaptığı konuşma tarihi nitelikte.

Bingazi’den demokrasi çıkacağına inananları rezil eden ve Arap “Devrimleri!” için bugüne dek safça yapılmış binlerce yorumu yerle bir eden konuşmasında büyük itiraflarda bulundu.

Obama, “Batı” diye nitelediği Kuzey Amerika, Avrupa ve -biraz da- Avusturalya’nın temsil ettiği -bizim nitelememizle!- emperyalist kampın “Ortadoğu’ya muhtaç” olduğunu açıkça söyledi.

Daha önce de odtv.com sayfalarında defalarca vurguladığımız gibi aslında emperyalizm bölgemize kalıcı olarak geliyor. Eziyor, yıkıyor, acıtıyor; bana burası yaşamsal önemde diyor.

Milyonlarca Arabı tüketici olarak çokuluslu şirketlerine müşterileştirmeye, mal varlıklarını yağmalamaya hazırlanıyor.

Obama, ekonomisi kısmen de olsa içe kapalı bölgeyi emperyalizmin tabağına koyarken,“inançlararası köprü”nün kurulacağı yeni bir siyasi sistemle yönetmek istediklerini vurguladı. İştahını ve yöntemini de saklamadı: “Doğu Avrupa’daki modeli uygulayacağız!” dedi. Bu ülkelerde “Rekabetçi bir ekonomi kuracağız, bu ekonomileri küresel piyasalara bağlayacağız!” ve bunun için “Kapsamlı yatırımlar yapacağız!” dedi.

Bu anlamda, bu bölgede önlerinde duran, eskide direnen liderlere, özellikle Esad’ın bizzat ismini vererek: “Ya Tunus ve Mısır gibi akıllı ol, bizimle işbirliği yap, bizim önümüzü aç ya da yoldan çekil!” tehdidini savurdu. Esad, “Ya bizimle ciddi diyalog kuracak ya da yalnızlaştırılıp yok edilecek!” dedi.

Bush’un Irak'ın işgali öncesi konuşmalarını andıran ürkütücülükteki konuşmada Obama'nın en korkunç itirafı, “Bu değişimler çok uzun sürecek!” demesiydi.

En sonu sıranın Türkiye’ye geleceği bilgisiydi bu!

Türkiye’de herkesin, yönetenlerin, halkımızın, külahı önüne koyup olası senaryoları bu itirafnamenin kodlarıyla düşünmesi gerekiyor.

odatv.com
20.05.2011 03:24


http://www.odatv.com/n.php?n=obama-esti ... 2005111200
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön İngiltere ve Amerika Birliği Faaliyetleri: 2. Dünya Savaşı ve Türk Soyumuzun Baş Düşmanı olan Cermen Menfaat Merkezi'nin Kuruluşu

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir