Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Medya, ABD Ajanı Usame Bin Ladin ve Brezinski İşbirliği

Birinci Dünya Savaşının galibi İngiltere'dir. İngiliz devletini yöneten unsur kraliyet hanedanlığıdır. Bilindiği gibi İngilizler, Almanlar, Hollandalılar ve Fransızlar gibi Cermen milletinin bir mensubudurlar.
Birinci Dünya Savaşından sonra Dünyayı yöneten unsurun Birinci Dünya Savaşının galibi ve baş aktörü olan ülkenin olduğunu anlamamız gerekir.
İşte bu İngiltere devleti, kendisinin bir uzantısı olan Amerikan devleti ve Almanya devletindeki bazı aile şirketlerini, şeytani tarikatları ve hükümet nezdindeki önemli kişileri kullanarak(ve ayrıca onları büyütüp, ünlü yapıp, sahneye çıkartıp ve sonrasındada besleyip), Devlet+Mafya-Tarikat-Gladyo sistemini İkinci Dünya Savaşı öncesinde ve sırasında kurmaya çalışmak istemiştir ve başarılı olmuştur.
Nasıl başarılı olmuştur ve bu Devlet+Mafya-Tarikat-Gladyo sisteminin içinde kimler var?
Devlet: İngiltere-Amerika.
Devleti Yöneten Hanedan(İngiliz/Cermen Milletine Hizmet Ediyor): Windsor(İngiliz Cermen Kökenli) ve Rothschild(Hazar Türk Kökenli) sülalelerinin karışımı
Mafya: Rockefeller-Rothschild-JP Morgan gibi sülale şirketleri
Tarikat: İlluminati, Mason, Bilderberg gibi şeytani tarikatlar
Gladyo: İngilizlerin kontrolünde olan Faşist İktidarlar: İngiliz Ajanı Kukla Hitler ve Kukla Nazi Devleti/Hükümeti, ve İngiliz Ajanı Kukla Stalin ve Lenin'in Sovyetler Birliği'nin Yıkımını Amaçlayan Yeni Sovyet Devleti/Hükümeti.
Bu konu hakkında ayrıntılı bilgileri bu forumdaki başlıklarda bulabilirsiniz.

Medya, ABD Ajanı Usame Bin Ladin ve Brezinski İşbirliği

Mesajgönderen TurkmenCopur » 10 May 2011, 21:52

Resim

Bu fotoğraf Usame Bin Ladin'in ABD'nin bir ajanı olduğunu kanıtlıyor. Soldaki şahıs Brezinski, sağdaki şahıs Usame Bin Ladin'dir. Son birkaç haftadır, Usame Bin Ladin'i öldürdük diye hava atan ABD'nin ne kadar sahtekarca stratejiler ürettiği bu fotoğraf ile kanıtlanıyor. İran hükümeti tarafından yapılan açıklamaya göre Usame Bin Ladin hastalıktan ölmüştü.

Bunun doğru olması büyük bir ihtimaldir ve o zaman sonuç şudur: "Amerika, kendi adamı olan Usame Bin Ladin'in hastalıktan öldükten sonra, medya aracılığı ile bütün dünya ile resmen dalga geçip, bakın ben Usame Bin Ladin'i öldürdüm diyor"!!!

Buradan Türk Milletimizin alması gerektiği ders: "Amerika'nın gerçek gücü yıllardır hollywood filmlerinde gösterildiği gibi bir güç değildir, ve olası bir Türkiye-Amerika savaşında Şanlı Mehmetçiğimizin ABD'yi mağlup edecek güce sahip olduğunu bilmemiz gerekiyor, ve asla emperyalizmin medya aracılığı ile kurduğu tuzaklara düşmememiz gerekiyor".

10 Mayıs 2011
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön İngiltere ve Amerika Birliği Faaliyetleri: 2. Dünya Savaşı ve Türk Soyumuzun Baş Düşmanı olan Cermen Menfaat Merkezi'nin Kuruluşu

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir