Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Batılı Cermen Ülkelerde Vahşi Irkçılık ve Türk Düşmanlığı

Batılı Cermen Ülkelerini Nasıl Mağlup Edebiliriz?

Birinci Dünya Savaşının galibi İngiltere'dir. İngiliz devletini yöneten unsur kraliyet hanedanlığıdır. Bilindiği gibi İngilizler, Almanlar, Hollandalılar ve Fransızlar gibi Cermen milletinin bir mensubudurlar.
Birinci Dünya Savaşından sonra Dünyayı yöneten unsurun Birinci Dünya Savaşının galibi ve baş aktörü olan ülkenin olduğunu anlamamız gerekir.
İşte bu İngiltere devleti, kendisinin bir uzantısı olan Amerikan devleti ve Almanya devletindeki bazı aile şirketlerini, şeytani tarikatları ve hükümet nezdindeki önemli kişileri kullanarak(ve ayrıca onları büyütüp, ünlü yapıp, sahneye çıkartıp ve sonrasındada besleyip), Devlet+Mafya-Tarikat-Gladyo sistemini İkinci Dünya Savaşı öncesinde ve sırasında kurmaya çalışmak istemiştir ve başarılı olmuştur.
Nasıl başarılı olmuştur ve bu Devlet+Mafya-Tarikat-Gladyo sisteminin içinde kimler var?
Devlet: İngiltere-Amerika.
Devleti Yöneten Hanedan(İngiliz/Cermen Milletine Hizmet Ediyor): Windsor(İngiliz Cermen Kökenli) ve Rothschild(Hazar Türk Kökenli) sülalelerinin karışımı
Mafya: Rockefeller-Rothschild-JP Morgan gibi sülale şirketleri
Tarikat: İlluminati, Mason, Bilderberg gibi şeytani tarikatlar
Gladyo: İngilizlerin kontrolünde olan Faşist İktidarlar: İngiliz Ajanı Kukla Hitler ve Kukla Nazi Devleti/Hükümeti, ve İngiliz Ajanı Kukla Stalin ve Lenin'in Sovyetler Birliği'nin Yıkımını Amaçlayan Yeni Sovyet Devleti/Hükümeti.
Bu konu hakkında ayrıntılı bilgileri bu forumdaki başlıklarda bulabilirsiniz.

Re: Batılı Cermen Ülkelerde Vahşi Irkçılık ve Türk Düşmanlığ

Mesajgönderen TurkmenCopur » 30 Haz 2015, 22:30

Five Black Churches Have Burned To The Ground In One Week

Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı

Mesajgönderen TurkmenCopur » 30 Haz 2015, 22:39

Disturbing Racism Behind The Confederate Flag, Bill O'Reilly Disagrees

Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı

Mesajgönderen TurkmenCopur » 30 Haz 2015, 22:46

Facebook Melts Bill O'Reilly's Ancient Brain

Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı

Mesajgönderen TurkmenCopur » 30 Haz 2015, 22:50

Cop Who Shot Fleeing Black Man Charged With Murder

Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı

Mesajgönderen TurkmenCopur » 01 Tem 2015, 03:18

Cops Attack Man Holding A Child For Unpaid Train Fare

Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı

Mesajgönderen TurkmenCopur » 04 Ağu 2015, 12:42

"Irkçılıkla çok karşılaştık"

4 Ağustos 2015 11:26

Eski Beşiktaşlı Hilbert, eşi ve çocuklarının yaşadığı ırkçı tacizleri anlattı. Hilbert, ailesinin İstanbul’a gelirken uçakta yaşadıklarını da aktardı...
Eski Beşiktaşlı Roberto Hilbert, 21 yaşındayken kendisinden 12 yaş büyük Eritre kökenli Saba ile evlendi. Biri Saba’nın ilk evliliğinden olmak üzere dört çocuğu olan Hilbert, Die Welt’e verdiği röportajda ırkçılıkla ilgili ilginç açıklamalar yaptı... Hilbert'in aktardığı olaylardan biri de ailesinin İstanbul yolculuğunda yaşanmış...

NTV Spor eXpress'in haberi...

NTV Spor eXpress Android UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN!
NTV Spor eXpress iPad UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN!

Yaşadığınız son ırkçılık olayı neydi?

“Son olay benimle değil, ailemle ilgili. Eşim bir süpermarketin otoparkındayken bir adam bağırarak arabanın kapısını açmaya çalışmış. Eşimin parkını beğenmemiş ama sonradan anlaşıldı ki sorun park değil, koyu tenli birinin nasıl böyle güzel bir araba kullandığı. Sonra bana anlattığında iyi ki orada değildim diye düşündüm. Orada olsam, önce konuşurdum; zor olsa da sakin kalmaya çalışırdım. İnsanların ırkçı davranışlarının altında yaşadıkları sıkıntılar yatıyor. İçlerindeki basıncı atmak için bir vana oluyor.”

Mülteci olayı Avrupa’da ciddi sıkıntı. Kimse onları yakınında istemiyor.

“Sorsanız, ‘Almanya’da niye mülteci istemiyorsunuz?’ diye birçoğu doğru dürüst cevap veremez. Konuyu anlamak için mültecilerin hikayelerine bakmak gerek. Benim eşim Afrika’dan gelmiş. Beş yaşında annesi ve kızkardeşleriyle kaçmışlar. Niye? Çünkü orada savaş varmış. İnsanlar, Almanya’yı çok güzel bulduklarından değil, ülkelerinde savaş olduğundan kaçıyor. İleride burada savaş olursa ben de ailemi buradan çıkarmaya çalışırım ve bizi alacak ülke bulursam şanslı olduğumu düşünürüm.”

Eşiniz Almanya’da neler yaşıyor?

“Artık daha mizahi yaklaşıyor. Eskiden, ırkçılıkla karşılaştığında yıkılırdı. Oysa Alman pasaportu var. Aksanı benden iyi. Ama onu tanımayanlar ilk önce Portekizce veya İngilizce konuşmaya çalışıyor.

Beşiktaş’ta oynadığım sırada ailem beni ziyarete geliyordu. O zaman iki yaşında olan kızım uçakta biraz huysuzlanmış. Adamın bir de, ‘Çocuklarla sorunum yok. Ama zencilerin ağlayan çocuklarıyla var. Zenciler alkoliktir. Topraklarımıza hastalık getirir’ diye bağırmaya başlamış. Uçakta kimse eşime destek vermemiş. Hatta hostes bağıran adamın değil, eşimin yerini değiştirmek istemiş. Sonra konuyla ilgili dava açtık ama delil yetersizliğinden sonuç alamadık.”

4 çocuğunuz var. Onlar sorun yaşıyor mu?

“Bir keresinde oğlum Afrikalı olmak istemediğini söylemişti. Eşim çok üzüldü; ‘Yarı Afrikalısın. Kendinle ilgili dik durmalısın’ dedi. Sonra onunla konuştum. ‘Baba, Afrikalı olursam kimsenin beni sevmeyeceğini hissediyorum’ dedi. Ona hep kendisiyle barışık olması gerektiğini anlattık. Artık 10 yaşında. ‘Yarı Afrikalı, yarı Alman olmaktan gurur duyuyorum. Babam Alman, annem Afrikalı’ diyor. İşte bu kadar. Diğer çocukların siyah ya da beyaz olduğu, Afrika, Asya veya Avrupalı olmaları onun için fark etmiyor. Bundan çok memnunum.”

http://www.ntvspor.net/haber/futbol/135 ... arsilastik
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı

Önceki

Dön İngiltere ve Amerika Birliği Faaliyetleri: 2. Dünya Savaşı ve Türk Soyumuzun Baş Düşmanı olan Cermen Menfaat Merkezi'nin Kuruluşu

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir